בגורן פתרונות עסקיים כל יועץ היה יזם או עדיין כזה, דבר המקנה יתרון לא רק בהתאמת הכלים הנכונים ליזמים אלא גם בהזדהות איתם. ליועצים בחברה יש את ההבנה של הדרך אותה יזמים צריכים לעבור ומה קורה להם בתהליך הזה. הדרך שאנו עושים עם היזמים בכל סוג שירות מלווה בהדרכה על השירות ובהרבה טיפים שיעזרו בהמשך הדרך.
חשוב לנו שכל לקוח שלנו יצליח על מנת שאנחנו נצליח ולכן תמיד ננסה לעזור ליזמים "שלנו" ככל שניתן.

 

להלן שירותי הייעוץ העסקי שיש לחברה להציע עבור יזמים:

  • בדיקת היתכנות עסקית (Go-No-Go) – לא תמיד היזם יודע אם הרעיון "יתפוס" או אם יהיה רווחי מספיק. החברה עושה מחקר על שוק המוצר/השירות הרלוונטי ובודקת היתכנות כלכלית של המיזם. היה ויועץ בכיר של גורן ימצא כי יש היתכנות לעסק יש ליזם אפשרות לשדרג את השירות לתוכנית עסקית מלאה. ראה פירוט מלא על היתכנות עסקית.
  • תוכנית עסקית – תוכנית עסקית מקצועית מלאה העונה על הצורך לגיוס כספים וגם על הצורך לתוכנית המתווה את הדרך ליזם באבני דרך ומשימות להוצאת המיזם לפועל. ראה פירוט מלא על תוכנית עסקית.
  • הגשה להלוואה מקרן תבור – הכנת הטפסים וכתיבת תוכנית עסקית קצרה בסטנדרטים של הקרן לקבלת הלוואה בתנאים טובים עבור המיזם.
  • ייעוץ עסקי ממוקד (ייעוץ עסקי לפי שעה) – זהו שירות שהיזמים תחת קורת הגג של גורן פתרונות עסקיים תמיד חשופים אליו במהלך תוכנית עסקית דרך החברה, אך אם יש צורך בהכוונה או אימון אישי מעבר לשירותים שניתנו על מנת ליישם דברים "בשטח" יועצי החברה יכולים לעזור בשעות ייעוץ. ראה פירוט על ייעוץ עסקי.
  • ליווי והדרכה (חבילת שעות ייעוץ) – במקרים בהם היזמים רוצים כבר לצאת לדרך עם המיזם וצריכים עזרה בהקמת תשתית מתאימה לעסק ולהתחיל לעבוד, יועצי החברה יכולים ללוות תוך כדי הדרכה כל הדרך כדי שהמיזם יעבור לידי היזמים שבם מוכנים לכך.
  • ייעוץ שיווקי – ישנם מקרים בהם יש לבצע תוכנית שיווקית מקיפה על מנת להוציא טקטיקות שיווקיות ברמה היומית/חודשית או לבצע קמפיין שיווקי בתחילת הדרך של המיזם. יש ליועצי החברה את הידע, הנסיון וההסמכה האקדמאית לתת פתרונות שיווקיים.

 

צרו קשר לפגישה בהנחיית שלומי גורן, מומחה ליזמות
אנו מתחייבים לסודיות ורמת מקצועיות מירבית!