המומחיות העיקרית שלנו היא בסטארטאפים ומיזמי אינטרנט ומובייל בפרט

מייסד חברת הייעוץ ומנהלה, שלומי גורן צבר נסיון רב בתחום הסטארטאפים וההייטק כאיש צוות, כמנהל, כיועץ, כיזם ומייסד במשך 15 השנים האחרונות. כמו כן, רשת הקשרים של החברה הכוללת מובילי דעה, אנשי תוכנה, משקיעים, מתווכים ונציגי קרנות אשר רובם מתחום ההייטק והסטארטאפים. ניתן למצוא בין הלקוחות של החברה סטארטאפים שגייסו כספים לבד או בהכוונה ועזרה של מר גורן.

ליועצים בחברה יש את ההבנה של הדרך אותה יזמי סטארטאפים צריכים לעבור ואת הידע כיצד לעזור להם בכל שלב ושלב.

לקוחות גורן פתרונות עסקיים גייסו בשנתיים האחרונות כ- 150 מליון שקלים מתוכם 80% סטארטאפים.

השירותים עבור סטארטאפים עם הדגשים על התחום:

  • בדיקת התכנות לסטארטאפ (Go-No-Go) – יש המון סטארטאפים שם בחוץ ועוד המון בתהליכי הקמה. לא תמיד יזמי הסטארטאפ יודעים אם הרעיון/הפתרון קיים או האם "יתפוס"? האם יהיה רווחי או ויראלי מספיק? החברה עושה מחקר על שוק המוצר/השירות הרלוונטי ובודקת מה קיים ואם קיים והתיכנות כלכלית של המיזם. היה ויועץ בכיר של גורן ימצא כי יש היתכנות לסטארטאפ יש ליזמים אופציה לשדרג את השירות לתוכנית עסקית מלאה בהפרש מחירי השירות בלבד.
  • תוכנית עסקית – תוכנית עסקית מקצועית העונה על הצורך לגיוס במיוחד מאנג'לים וקרנות המזוהות עם סטארטאפים וגם על הצורך למתווה עבור יזמי הסטארטאפ באבני דרך ומשימות להוצאת המיזם בהצלחה. ראה פירוט מלא על תוכנית עסקית.
  • רשת ביטחון לתוכנית עסקית– אם בתהליך המחקר שוק (השלב הראשונים בתוכנית) יועץ החברה יתרשם כי הפתרון כבר קיים והשוק "מוצף" או שיש כבר מתחרים חזקים עם פתרון טוב יותר או שהמודל העסקי אינו מתאים לקהל היעד וכד' העבודה תעצר, נדווח ליזמים ונמליץ על אופציות המשך. במקרה והיזמים יחליטו להפסיק את השירות, ייגבה רק חלק יחסי על המחקר ושאר הכסף יוחזר ללקוחות.

 

כלים עבור משקיעים וקרנות:

 • דף טיזר – כעצם תקציר מנהלים של דף אחר – ONE PAGER. זה הכלי הראשון בו תשתמשו על מנת ליצור פגישות עם משקיעים פוטנציאלים. זה בעצם דף אחד (מקסימום 2) המכיל את כל המידע הרלוונטי אשר ערוך נכון ומטרתו לעשות את "הטיז" על מנת שמי שנחשף יזמין אתכם לפגישה (אשר שם תציגו מצגת). את הדף הזה אפשר לשלוח במייל למתווכים, אנג'לים וקרנות הון.
 • מצגת למשקיעים– מצגת עבור משקיעים מציגה את הסטארטאפ באופן אטרקטיבי. המטרה של המצגת היא לעורר את הרצון/הצורך של המשקיעים לקבל יותר מידע ולהמשיך לסדרת פגישות נוספות. הדרכה על העברת מצגת בפני משקיעים – מה קורה בחדר הישיבות בקרן הון? מה מעניין את המשקיע? איזה שאלות יכולות להכשיל אתכם? איזה תשובות לעזור לכם? יש לנו את הנסיון בגיוס כספים על מנת שנוכל להכין אתכם ככל שניתן לפגישות הגורליות עבור הסטארטאפ שלכם.
 • ייעוץ עסקי ממוקד (ייעוץ עסקי לפי שעה) – זהו שירות שהיזמים תחת קורת הגג של גורן פתרונות עסקיים תמיד חשופים אליו במהלך תוכנית עסקית דרך החברה, אך אם יש צורך בהכוונה או ליווי מעבר לשירותים שניתנו על מנת ליישם דברים "בשטח" יועצי החברה יכולים לעזור בשעות ייעוץ. ראה פירוט על ייעוץ עסקי.
 • ייעוץ שיווקי – "ויראלי, ויראלי ועוד ויראלי", זו הסיסמא שתשמעו הרבה בשיווק סטארטאפ במיוחד בתחום האוןליין והמובייל. אך "ויראלי" לא ממש מדיד בשלב התכנון. בהרבה מקרים להתחיל לגלגל אפקט ויראלי עולה לא מעט כסף ודורש המון מזל. לכן לא מסתמכים רק על זה, יש לבצע תוכנית שיווקית מקיפה על מנת להוציא טקטיקות שיווקיות ברמה היומית/חודשית או לבצע קמפיין שיווקי בתחילת הדרך של הסטארטאפ. לחברה יש את הידע, הנסיון וההסמכה האקדמאית לתת פתרונות שיווקיים.
 • אפיון אתר / אפיון אפליקציית מובייל – ישנם סטארטאפים אשר ליזמים חזון מדהים בתחום ההייטק אך אין רקע טכני לבניית התוכנה והתכנון שלה. בגורן פתרונות עסקיים אנו יודעים לתרגם את חזון היזמים למסמך טכני המתכנן את כל האתר/האפליקצייה. זהו אפיון מקצועי המתאים למיזמים עם מורכבות (לא עבור אתרי תדמית) המצריכה לא רק תכנון ויזואלי אלא גם פונקציונאלי. ברוב המקרים נסיון הצוות שלנו תורם המון לתוכנית המקורית של היזמים והם מקבלים הרבה מעבר למה שציפו גם ברמת הקונספט.

 

צרו קשר לפגישה בהנחיית שלומי גורן, מומחה לסטארטאפים
אנו מתחייבים לסודיות ורמה מקצועית מירבית!