לגורן פתרונות עסקיים יש את ההבנה הנדרשת והכלים עבור חברות וארגונים הנמצאים בתהליכי שינוי. חברות אשר רוצות להתרחב על ידי מחלקה חדשה, סניף חדש, אתר אינטרנט משופר, מוצר חדש ופיתוחים נוספים צריכות להתמודד עם תכנון תפעולי, אסטרטגי ופיננסי ולאחר מכן להטמיע בהצלחה את התוכנית.
כמו כן, היום חשוב לכל חברה וארגון להכיר ולדעת את כל הסיכונים התפעוליים היכולים לפגוע בהם ולדעת כיצד להיות מוכנים אליהם ואף להתמודד איתם.

להלן השירותים שיש לחברה להציע עבור חברות וארגונים:

  • תוכנית עסקית מקצועית – תוכנית עסקית מלאה העונה על הצורך לתוכנית המתווה את הממסלול הנכון לארגון באבני דרך וחלוקת משימות להוצאת התוכנית לפועל. כמו כן התוכנית מתאימה לגיוס הון או הקצאה של הון מרווחי החברה עבור המיזם. ראה פירוט על תוכנית עסקית מקצועית.
  • תוכנית פיננסית – מסמך המתאר את העסק מהרובד הפיננסי עם כלים פרקטיים וטבלאות אקסל בתפירה אישית לניהול התזרים. כולל הדרכה והכוונה. ראה פירוט על תוכנית פיננסית.
  • תוכנית מיטוב עסקי – בשונה מתוכנית עסקית זוהי תוכנית פרקטית המנתחת עסק קיים ומעניקה תמונת מצב אמיתית של העסק מול ההזדמנויות והפוטנציאל שלו. ראו פירוט על תוכנית מיטוב עסקי.
  • ניהול סיכונים תפעוליים וייעול תהליכים – יועצינו יודעים "לצלול" אל מעמקי הארגון, לנתח אותו ולתת דו"ח מפורט על הסיכונים העומדים בפני הארגון ומהם השינויים הנדרשים על מנת למנוע אותם או למזערם. כמו כן, ניתוח תהליכים והצעות לייעול אשר בחברות וארגונים יכולות לחסוך כספים רבים. עין בוחנת חיצונית תמיד תמצא משהו לשפר, אנו נדע להפוך את השיפור לחסכון מיידי.
  • תוכנית שיווקית – לחברות וארגונים אשר אין להם מנהל שיווק ייעודי ואשר צריכים לקדם את העסק באופן מיידי, תוכנית שיווקית מקצועית תהווה פתרון וכלי בידי הנהלת הארגון. התוכנית שיווקית תהיה מקיפה ומפורטת שתכלול גם טקטיקות שיווקיות ברמה היומית/חודשית עם התקציבים וספקי השירות המתאימים כך שהנהלת הארגון תוכל לפקח ולנהל את פעולות השיווק. ליועצי החברה את הידע, הנסיון וההסמכה האקדמאית לתת פתרונות שיווקיים.
  • אפיון אתר – להרבה חברות יש אתר אינטרנט ישן אשר לא עומד בסטנדרטים ובחדשנות של היום. בגורן פתרונות עסקיים אנו יודעים לתרגם את צורך והיכולות של החברה לתכנון של אתר אינטרנט מתאים. ראה פירוט על אפיון אתר.
  • אפיון אפליקצייה – בעידן הסלולר המתקדם כל המחקרים מצביעים על המשך הצמיחה של השימוש בסמארטפונים גם לשירותים מורכבים אשר ניתנו עד היום דרך אתרי אינטרנט בגלישה ממחשב. אתם חייבים נוכחות כבר היום עבור הלקוחות שלכם עם אפליקצייה שתייצג את העסק ותתמוך בלקוחות אפילו אם מדובר ברמת התדמית בלבד. אנו נאפיין לפי הצרכים העסקיים שלכם אפליקציית מובייל מתאימה לארגון וללקוחותיו. ראו פירוט על אפיון אפליקצייה.

 

צרו קשר לפגישה בהנחיית שלומי גורן, מנכ"ל החברה
אנו מתחייבים לסודיות ורמה מקצועית מירבית!