אתם אנשי מקצוע! שלא כמו בחברות הזנק – את אותו המקצוע יש לרבים נוספים באיזורכם. תמיד עולה השאלה כיצד איש מקצוע הפחות טוב ממכם מצליח הרבה יותר בלהביא לקוחות, להרחיב את העסק ולהכניס יותר רווח. יכל להיות שלמתחרה יש יותר אמביציה? מזל? הוא עושה חצי עבודה? אולי יש לו יועץ טוב?
לא משנה מה הסיבה, כל עוד אתם אנשי מקצוע טובים יש לכם את האפשרות לממש את מלוא הפוטנציאל המקצועי שלכם בעזרת ייעוץ עסקי מתאים.

השירותים שלנו מתאימים גם לעצמאיים בתחילת דרכם וגם לעצמאיים ותיקים.

יועצים עסקיים הם גם עצמאיים בד"כ ולכן גם ליועצים של גורן פתרונות עסקיים יש את ההבנה וההזדהות הנדרשת על מנת לעזור לאנשי מקצוע.

להלן השירותים שיש לחברה להציע עבור עצמאיים:

  • תוכנית עסקית – תוכנית עסקית מקצועית מלאה העונה על הצורך לגיוס כספים וגם על הצורך לתוכנית המתווה את הדרך לעצמאי באבני דרך ומשימות להוצאת התוכנית לפועל. ראו פירוט על תוכנית עסקית.
  • תוכנית מיטוב עסקי – בשונה מתוכנית עסקית זוהי תוכנית פרקטית המנתחת עסק קיים ומעניקה תמונת מצב אמיתית של העסק מול ההזדמנויות והפוטנציאל שלו. ראו פירוט על תוכנית מיטוב עסקי.
  • הגשה להלוואה מקרן תבור (ובנקים) – הכנת הטפסים וכתיבת תוכנית עסקית קצרה בסטנדרטים של הקרן לקבלת הלוואה בתנאים טובים עבור העצמאי.
  • ייעוץ עסקי ממוקד (ייעוץ עסקי לפי שעה) – זהו שירות שהעצמאיים תחת קורת הגג חברתנו תמיד חשופים אליו במהלך הכנת תוכנית עסקית, אך אם יש צורך בהכוונה או אימון אישי מעבר לשירותים שניתנו על מנת ליישם דברים "בשטח" יועצי החברה יכולים לעזור בשעות ייעוץ. ראו פירוט על ייעוץ עסקי.
  • ליווי והדרכה (חבילת שעות ייעוץ) – במקרים בהם היזמים רוצים כבר לצאת לדרך עם המיזם וצריכים עזרה בהקמת תשתית מתאימה לעסק ולהתחיל לעבוד, יועצי החברה יכולים ללוות תוך כדי הדרכה כל הדרך כדי שהמיזם יעבור לידי היזמים שבם מוכנים לכך.
  • ייעוץ שיווקי – ישנם מקרים בהם יש לבצע תוכנית שיווקית מקיפה על מנת להוציא טקטיקות שיווקיות ברמה היומית/חודשית או לבצע קמפיין שיווקי בתחילת הדרך של איש המקצוע. יש ליועצי החברה את הידע, הנסיון וההסמכה האקדמאית לתת פתרונות שיווקיים.
  • אפיון אתר עבור העצמאי – להרבה עצמאיים אין אתר היכול למנף אותם ולעזור בקידום ולכאלה שיש האתרים לא תמיד מתאימים. בגורן פתרונות עסקיים אנו יודעים לתרגם את צורך של אנשי המקצוע לתכנון של אתר אינטרנט מתאים. ראו פירוט על אפיון אתר.

 

צרו קשר לפגישה בהנחיית שלומי גורן, יועץ עסקי בכיר
אנו מתחייבים לסודיות ורמה מקצועית מירבית!