לקוחות גורן פתרונות עסקיים גייסו בשנתיים האחרונות כ- 200 מליון שקלים

 • icon

  חן מרגולין

  מנהל שיווק של דרינקה מבית יזמקו בע"מ, מכונת השתייה המשוכללת בעולם

  הזמנו משלומי גורן תוכנית עסקית ומצגת עבור "דרינקה" וביקשנו להיות מעורבים בהכנתן. מר. גורן גילה סבלנות רבה מלווה בהכוונה מתאימה ומקצועיות גבוהה. התוכנית העסקית היתה ברמת פירוט גבוהה מאוד שענתה על הצרכים שלנו וכמו כן המצגת. אשמח להמליץ על שלומי גורן כאיש מקצוע ועל השירותים אותם הוא מספק.

 • icon

  יוסי דרור

  מנכ"ל אטרקס ישראל חברה בינלאומית לנעליים, מדרסים ומוצרים אורטופדיים

  הבנה מלאה של הצרכים שלנו ומחקר מקצועי הם אלה שתרמו להצלחה של פתיחת הסניף בישראל.
  שנתיים אחרי אנו עדיין נעזרים בתוכנית העסקית על מנת לפרוס עוד נקודות שירות ומכירה. גילינו מעבר למקצועיות בגורן פתרונות עסקיים אדיבות ורמת שירות גבוהה מאוד. ממליץ!

 • icon

  סני סנילביץ

  דירקטור של "יתיר" חממת סטארטפים בהוד השרון

  שלומי ממשיך להפגין נסיון וידע רב וכבר הצליח לעזור לשני סטארטפים לגייס כסף. המסמכים שהוא מפיק עבורנו ברמה גבוהה מאוד ובמיוחד התוכניות פיננסיות. הכנת תוכנית עסקית עבור סטארטאפ דורשת המון ורסטאליות ודינאמיות ובהם שלומי מצטיין. אפשר לסמוך עליו שיבצע את העבודה.

 • icon

  אמנון שחרור

  מנכ"ל אקו-קל חברה למיחזור פסולת אלקטרונית

  ניתוח השוק של מר. גורן עזר לי להבין את הפוטנציאל הטמון במיחזור אלקטרוניקה בישראל ובהמשך לאחר פתיחת החברה קיבלתי ייעוץ והכוונה עד להשגת ההלוואה הנדרשת לפיתוח העסק. מר. גורן הראה לאורך כל הדרך מקצועיות גבוהה וגילה המון סבלנות ורמת שירות גבוהה.

 • icon

  משה מזרחי

  מנכ"ל בריא נטו מזון בריא במכונות אוטומאטיות

  ביקשנו משלומי גורן מצגת על סמך התוכנית העסקית ולהציג אותה בפני עיריית ראשל"צ – שפו!!!
  המצגת פתחה בפנינו פיילוט יחד עם עריית רשל"צ ובהמשך בה אנו מספקים אוכל בריא לילדים במכונות האוטומטיות. בהמשך הדרך זכינו בזיכיון של ראשל"צ. כמו כן שלומי עזר לנו בקישור להפקה של ערוץ 10 שם עשו עלינו כתבה שחשפה אותנו בפני המון לקוחות פוטנציאלים ומאז אנו רק מתרחבים. ממליץ בחום, האדון מקצוען אמיתי!

מתוך LINKEDIN :

ממליצים על גורן ייעוץ עסקי מלינקד-אין

 

מספרי טלפון של הממליצים יינתנו על פי דרישה.